tr

Yangın Suyu Depoları 

Yangın koruması sistemi 

Yangın suyu depoları, yangın durumunda kullanma amacıyla su depolar

Yangın suyu depoları, yangın durumuna karşı su depolamak için kullanılan yatay yeraltı yapılarıdır. HelCor borularından üretilirler ve çok çeşitli türlerde pompalarla ya da bir emme sistemiyle donatılabilirler. Agresif ortamlarda kurulabilirler ve 100 yıla kadar kullanım olanağı sunabilirler. Yangın suyu depolarımız, AB standartlarına uygun olan ekonomik ve çevre dostu bir çözümdür ve mühendislik sunumu çizimlerini içermektedir.

Bizimle iletişime geçin
Alpcan Gedi̇k
Ati̇lla Gi̇den
Download Brochure

Özellikler ve Avantajlar 

Düşük maliyetli

Depoların hafifliği ağır makinelere gerek olmadığı anlamına gelir, bu da nakliye ve kurulum maliyetlerini minimuma indirir. Montaj, sadece bir denetmenin yer aldığı düzenli çalışanlardan oluşan bir ekip gerektirir, bu da işçilik maliyetlerinden tasarruf sağlar. Son olarak, kurulum süresi kısadır ve daha küçük uygulamalar için yalnızca birkaç gün sürebilir. 

Uzun kullanım ömrü

Depolar sıcak daldırmayla galvanizlenmiş çelikten üretilir. Dayanıklı materyal ve optimum yapı, 100 yıla varan bir kullanım ömrünü garanti eder. Borulara manuel denetim için kolayca erişilebilir ve yüzey yenileme dışında herhangi bir özel bakım gerektirmezler. 

Çok yönlü çözümler

Seçilen yere bağlı olarak, yangın suyu rezervuarları yeşil bir bölgede, bir taşıt yolunun altında ya da bir binanın içerisinde kurulabilir. Yangın depoları, müşterinin talebine göre pompa, basınç veya emme boru hattı monte edilerek üretilebilir. 4 metreye kadar çapa ve neredeyse sınırsız uzunluğa sahip olabilirler. 

Çevre dostu çözüm

Çelik %100 oranında yeniden kullanılabilir ve üretimindeki CO2 emisyonları ve doğal kaynak tüketimi düşüktür. Hızlı kurulum, çevrede minimum rahatsızlık olacağı anlamına gelir. 

Garantili kalite

Uygulama her zaman bütün teknik yönetmeliklere uygun olarak yapılır. Uzmanlarımız planlama aşamasından itibaren süreci denetlerler ve bütün gereksinimlerinizin karşılandığından emin olurlar.

Uygulamalar
 • Fabrikalar

 • Depolar 

 • Süpermarketler

 • Lojistik merkezleri

 • Havalimanları

Request a quote or brochure

  Aklınızda bir proje mi var? 

  Bizimle iletişime geçin

  Bizimle iletişime geçin 

  Bir fikriniz veya projeniz olsun, birlikte çalışalım!

  Bizimle iletişime geçin