tr

Çözümlerimiz

Köprüler ve Menfezler, Geoteknik ve Sel Suyu altyapısı kapsamında geniş ve rekabetçi bir ürün yelpazesi 

Mevcut ürünleri sürekli olarak iyileştiren ve yeni çözümler yaratan, güçlü bir kavramsal mühendislik

 

Pek çok çığır açıcı fikrin altına imza atmış, önde gelen Üniversitelerle birlikte yapılan araştırmalar

Müşterilerin sorunlarına özel ve rekabetçi çözümler sunan, mükemmel proje mühendisliği

Piyasalarımıza ve önemli müşterilerimize yakın olan yerel mühendislikle birlikte son teknoloji kaynaklarla uluslararası grup yetkinliği

Faaliyet alanlarımızdan bazıları

Bridges & Culverts Solutions

35 yılı aşkın inşaat mühendisliği deneyimimizle güçlü, dayanıklı, uygun maliyetli ve sürdürülebilir olan özel ve birinci sınıf Köprü ve Menfez Çözümleri ve ürünleri sunuyoruz. 

Teklifimiz arasında altyapı bağlantıları ve geçitler meydana getirmek üzere kullanılan menfezler, köprüler, viyadükler, otoyol üst geçitleri, vahşi hayvan geçitleri, tüneller vb.’nin inşası, yeniden inşası ve yeniden çizilmesi yer almaktadır.

GeoTechnical Solutions

Modern Geoteknik Çözümlerimiz ve ürünlerimiz, geoteknik mühendisliği alanındaki bütün sorunların çözülmesine yardımcı olur. 

Çözümlerimiz, toprak takviyesinden arazi doldurmaya ve çok daha fazlasına kadar geniş bir yelpazeyi içermektedir. Geosentetikler, geotekstil malzemeleri, geogridler, geomembranlar, gabyon duvarları, istinat duvarları vb.’nin dahil olduğu çok çeşitli çözümler ve ürünler sunuyoruz.

StormWater Solutions

İspatlanmış teknik ve mühendislik uzmanlığımız sayesinde ViaCon’un Sel Suyu Çözümleri ve ürünleri, sel suyunun idare edilmesinin zorluklarını çözmek üzere tasarlanmıştır. 

Tekliflerimiz arasında sel suyu tutma ve filtreleme, yangın suyu tutma, yağ ve kum ayırmaya kadar farklı çözümler yer almaktadır.