tr

ViaCon constructs connections. Consciously.


Otuz yılı aşkın deneyimini günümüzün modern teknolojisiyle birleştiren ViaCon, Köprüler ve Menfezler, Geoteknik ve Sel Suyu Çözümleri alanında bir önderdir.  

Müşterilerimize, güvenilir, uzun ömürlü ve değişen bir dünyanın getirdiği zorlukların üstesinden gelmek amacıyla tasarlanmış çeşitli ve son teknoloji ürünü çözümler sunuyoruz. ViaCon’un çözümleri, hayati sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşma konusunda hem müşterilerimizi hem de toplumu desteklemektedir. 

Grubun güçlü yönleriyle birlikte kapsamlı yerel piyasa bilgisi, ViaCon’u tercih ettiğiniz iş ortağı haline getirir.

Vaadimiz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan farklı çözümler meydana getirmeye odaklanmak. Karbon izini azaltarak insan ve topluma etkiyi en aza indirgemek. Daha bağlantılı bir gelecek tasarlamak için gerçekten heyecan duyan en yetenekli insanları bir araya getirmek.

Misyonumuz

ViaCon, çevre bilinci, sağlık ve güvenlik söz konusu olduğu zaman en yüksek standartlara ulaşmayı amaçlar. Çözümlerimiz, çalışma sahasında minimum trafik kesintisi yaratarak karbon ayak izini minimuma düşürmek ve bu sayede hem çevre hem de toplum üzerindeki olumsuz etkilerle başa çıkmak amacıyla tasarlanmıştır.

Bölgenizdeki ViaCon temsilcisiyle iletişime geçin

Bizimle iletişime geçin