tr

Petrol ve Kum Ayırıcılar

Petrolle kirlenen atık su depoları 

Sistemler, petrol ürünleri ve kum parçacıklarıyla kirlenen atık suların yönetimini sağlar

Petrol ve kum ayırıcılar, kirli atık suları toplayıp filtrelemek ve kanalizasyon sistemine ya da toprağa boşaltmak için kullanılan depolardır. Artan yağışlarla birlikte kentsel ve endüstriyel alanlardaki beton yüzeyler, petrolü ve kirleticileri toplayıp yeraltı sularına aktararak çevre kirliliğine neden olmaktadır. Depolar, petrolü ve istenmeyen parçacıkları sudan ayırarak ve suyu toprağa vererek bu sorundan kaçınmaya yardımcı olur. Ayırıcılar, güçlü, hafif ve dayanıklı HelCor spiral oluklu borulardan üretilir. Bu çözüm otoparklarda, benzin istasyonlarında, limanlarda ve sanayi bölgelerinde paha biçilmezdir.

Bizimle iletişime geçin
Ati̇lla Gi̇den
Download Brochure

Özellikler ve Avantajlar 

Düşük maliyetli

Depoların hafifliği, nakliye ve kurulumu ekonomik ve hızlı hale getirir. Sürecin kolaylığı işçilik maliyetlerinden de tasarruf sağlar: Kurulum için sadece bir denetmenin yer aldığı düzenli çalışanlardan oluşan bir ekip yeterlidir. 

Agresif ortamlarda dayanıklılık

Yüksek mukavemetli çelik, korozyon koruması ve sade bir yapı, ürünün uzun ömürlü olmasını sağlar. Yapılar yüksek ağırlıklara dayanabilir ve yük dağılımı levhası gerektirmez. Kurulum düşük ve yüksek sıcaklıklarda mümkündür.

Uzun kullanım ömrü

Borularda kullanılan çelik sağlam ve uzun ömürlüdür. Sıcak daldırmayla galvanizlenerek korozyondan korunur ve 100 yıla kadar kullanım ömrüne sahip olabilir.  

Çevre dostu

Çelik, üretimi için az kaynağın kullanıldığı, yeniden kullanılabilir bir materyaldir. Kurulum süreci hızlı olduğu için CO2 ayak izi de küçüktür. 

Guaranteed quality

Çözüm, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir ve tasarım ve kurulum süreci ekibimiz tarafından denetlenir. Çözüm, bütün teknik düzenlemelere ve beklentilerinize uygun olarak gerçekleştirilir.

Applications
 • Urban surface wastewater collectors

 • Industrial plants

 • Railways

 • Gas stations

 • Car washes 

 • Parking lots 

 • Airports 

 • Terminals

 • Ports

Request a quote or brochure

  Aklınızda bir proje mi var? 

  Bizimle iletişime geçin

  Bizimle iletişime geçin 

  Bir fikriniz veya projeniz olsun, birlikte çalışalım!

  Bizimle iletişime geçin