tr

Filtreleme depoları

Yağmur suyu filtreleme yapısı 

Filtreleme depoları, yağmur suyunun yeraltı suyuna süzülmesini kontrol eder

Filtreleme depoları, önemli miktarlarda yağmur suyunu geçici olarak depolamak ve toprağa vermek için kullanılır. İklim değişikliği ilerlerken ve yağış miktarları artarken, bu ürünler sel sorunuyla başa çıkmak için kesinlikle zorunlu hale gelmektedir. Toprağın iri taneli olduğu ve sızmaya müsaade ettiği sanayi ve yerleşim alanları için mükemmeldirler. Depolar, güçleri, uyarlanabilirlikleri ve uzun ömürlülükleriyle bilinen HelCor spiral oluklu borulardan üretilmektedir.

Bizimle iletişime geçin
Alpcan Gedi̇k
Ati̇lla Gi̇den
Download Brochure

Özellikler ve Avantajlar 

Kısa kurulum süreleri

Depolar hafiftir ve kullanılmaları kolaydır. Güvenilir çalışanlardan ve bir denetmenden oluşan bir ekiple bölümler halinde hızlıca monte edilirler. Başarılı bir kurulum için sadece temel aletler ve hafif makineler gerekir. Bu da nakliye, işçilik ve kurulum maliyetlerinden tasarruf sağlar. 

Zorlu ortamlarda dayanıklı

Kurulum hem düşük hem de yüksek sıcaklıklarda gerçekleştirilebilir. Depolar, ağır yüklere dayanmaları için en uygun şekilde tasarlanarak yüksek mukavemetli oluklu çelikten üretilmektedir. Ayrıca depolar özellikle agresif ortamlar için korozyon korumasını arttırmak amacıyla özel bir filmle kaplanarak güçlendirilebilir.

Uzun kullanım ömrü

Depolar bakım yapılması için herhangi bir özel ekipman gerektirmez. Yapıların tahmini kullanım ömrü 100 yılı bulmaktadır. 

Çevre dostu çözüm

Çelik, üretiminde CO2 emisyonlarının ve kaynak tüketiminin nispeten düşük olduğu, yeniden kullanılabilir bir malzemedir. Uygun şekilde toplandığı zaman, depolarda toplanan yağmur suyu da yeniden kullanılabilir. Bunun yanı sıra hızlı kurulum, çevrede minimum rahatsızlığa neden olur.

Garantili kalite

Uzmanlarımız projenin bütün aşamalarında size rehberlik edecektir. ViaCon, çözümün yerel yönetmeliklere ve müşterinin gereksinimlerine göre doğru şekilde planlanmasını, tasarlanmasını ve uygulanmasını sağlar. 

Uygulamalar
 • Otoparklar

 • Depolar

 • Süpermarketler

 • Lojistik merkezleri

 • Yollar

 • Parklar

Request a quote or brochure

  Aklınızda bir proje mi var? 

  Bizimle iletişime geçin

  Bizimle iletişime geçin 

  Bir fikriniz veya projeniz olsun, birlikte çalışalım!

  Bizimle iletişime geçin